Janmar Centrum - producent opakowań

Opakowania e-commerce

Opakowania e-commerce zyskują coraz bardziej na znaczeniu. Do 2025 roku możemy oczekiwać, że ten segment opakowań będzie się rozwijał w tempie 18% rocznie.

Zdając sobie z tego sprawę, od dłuższego już czasu pomagamy w tworzeniu opakowań e-commerce pod konkretne potrzeby naszych klientów. Nasze opakowania to nie tylko ochrona produktów podczas transportu, ale przede wszystkim oryginalny i prosty sposób na wywołanie zachwytu oraz pozytywnych emocji u klientów.

Preferencje konsumentów ewoluują z biegiem czasu - rozwiązania w zakresie opakowań e-commerce muszą więc nadążać za trendami.

W naszej ofercie posiadamy między innymi kartony z taśmą klejącą, które ze względu na swoją specyfikę zamykania i otwierania są niezwykle funkcjonalne! Szybkie składanie kartonu zapewnia automatyczne dno, a taśma klejąca wyklucza konieczność stosowania taśmy pakowej. Ponadto, dzięki taśmie zrywającej odbiorca przesyłki otworzy ją w kilka chwil.

Wykonujemy również kartony kurierskie, a także kartony do przesyłek inpostowych. Każde opakowanie możemy wzbogacić kolorowymi nadrukami w jakości standardowej lub w jakości FLEXO HD. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam na wyprodukowanie opakowań z tektury falistej dla każdej branży.

Oferowane przez nas opakowania wysyłkowe pozwolą zwiększyć Państwa sprzedaż w segmencie e-commerce, dzięki:

  • optymalizacji planowania i procesów,
  • zwiększenia efektywności łańcucha dostaw,
  • wywołania zachwytu i pozytywnych emocji u klientów przy otwieraniu i rozpakowywaniu opakowania wysyłkowego.

Funkcjonalne i staranie wykonane opakowania e-commerce tylko od JANMAR CENTRUM! Zapraszamy serdecznie!

Janmar Centrum

Potrzebujesz niestandardowych opakowań dla swojej Firmy?
Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł

Tworzymy Grupę:Janmar Centrum MGlogistic

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję