Janmar Centrum - producent opakowań

Dział Technologii

Kreatywność i nowoczesne rozwiązania

Nasz kreatywny zespół z Działu Technologii wykona nawet najbardziej złożony projekt. Jesteśmy elastyczni. Zaprojektujemy opakowanie na podstawie wytycznych i zaproponujemy kilka różnych rozwiązań. Opracujemy grafikę, a następnie wykonamy wizualizację 3D opakowania z nałożonym projektem. Takiej podejście daje ogromne możliwości dopracowania ostatecznego wyglądu opakowania, bez ponoszenia dodatkowych kosztów, wynikających z przygotowania prototypu.

W celu weryfikacji wymiarów oraz przydatności rozwiązania wysyłamy naszym Klientom wzory ploterowe. Do każdego projektu dobieramy tekturę, która spełnia wymagane parametry wytrzymałościowe, w oparciu o wyniki z naszego laboratorium. To bardzo ważny etap, który ma ogromny wpływ na ostateczne powodzenie całego projektu.

Paletyzacja produktu

Projektowanie i realizacja opakowań nie kończy naszej współpracy z Klientem. Z uwagi na różnorodne kształty i wielkość opakowań paletyzacja spakowanych produktów wymaga określonej strategii. Doradzamy więc, w jaki sposób należy ułożyć kartony na palecie, aby w jak najbardziej właściwy sposób wykorzystać dostępne miejsce i rozłożyć odpowiednio ciężar. Oferowana przez nas szeroko pojęta optymalizacja pakowania ma istotne znaczenie przy poprawnym organizowaniu załadunków oraz zmniejszeniu kosztów transportu.

Dlaczego my?

Ponieważ:

  • pracujemy na najlepszym i najnowszym dostępnym oprogramowaniu
  • posiadamy specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu można nam polecić nawet najbardziej złożone projekty
  • jesteśmy kreatywni i na czasie z aktualnymi trendami oraz rozwiązaniami technologicznymi
  • nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach
  • jesteśmy godni zaufania i nie boimy się wyzwań

Jeżeli potrzebują Państwo solidnego partnera, to zapraszamy do zapoznania się z naszą Ofertą oraz do Kontaktu.

Potrzebujesz niestandardowych opakowań dla swojej Firmy?
Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł

Tworzymy Grupę:Janmar Centrum MGlogistic

Ta strona używa niezbędnych ciasteczek (cookies), aby mogła funkcjonować. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Akceptuję